Привільненська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Регуляторна політика

ПОВІДОМЛЕННЯ

1. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Привільненської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік (транспортний податок, єдиний податок)».

Розробник –Привільненська сільська рада. Метою прийняття рішення Привільненської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік  (транспортний податок, єдиний податок)» є: – безумовне виконання норм чинного законодавства. Згідно норм Податкового кодексу України сільські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про місцеві податки та збори. Проект рішення з додатками «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік (транспортний податок, єдиний податок)» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційнійному веб-сайті http://www.pryvilnerada.com.ua/сторінка «Регуляторна діяльність».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. З пропозиціями та зауваженнями до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу звертатися за адресою: Баштанський район, с.Привільне, вул.Перемоги, 259, Привільненська сільська рада, тел. 0515894288, е-mail: sekretarprivilne@gmail.com.  Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі.

Сільський голова Віктор ВЕРБА

1. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Привільненської сільської ради «Про встановлення ставок орендної плати за землю».

Розробник –Привільненська сільська рада. Метою прийняття рішення Привільненської  сільської ради «Про встановлення ставок орендної плати за землю»є: – безумовне виконання норм чинного законодавства. Згідно норм Податкового кодексу України сільські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про місцеві податки та збори. Проект рішення з додатками «Про встановлення ставок орендної плати за землю» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційнійному веб-сайті http://www.pryvilnerada.com.ua/сторінка «Регуляторна діяльність».

Сільський голова Віктор ВЕРБА

1. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Привільненської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Привільненської сільської ради на 2022 рік».

Розробник –Привільненська сільська рада. Метою прийняття рішення Привільненської  сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Привільненської сільської ради» є: – безумовне виконання норм чинного законодавства. Згідно норм Податкового кодексу України сільські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про місцеві податки та збори. Проект рішення з додатками «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Привільненської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційнійному веб-сайті http://www.pryvilnerada.com.ua/сторінка «Регуляторна діяльність».

Сільський голова Віктор ВЕРБА

1. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Привільненської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

Розробник –Привільненська сільська рада. Метою прийняття рішення Привільненської  сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»  є: – безумовне виконання норм чинного законодавства. Згідно норм Податкового кодексу України сільські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про місцеві податки та збори. Проект рішення з додатками «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційнійному веб-сайті http://www.pryvilnerada.com.ua/сторінка «Регуляторна діяльність».

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

АКТИ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

1. Аналіз регуляторного впливу
до проекту рішення Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік (транспортний податок,єдиний податок)»

2.АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

3.Аналіз регуляторного впливу
до проекту рішення Привільненської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік».

4.АНАЛІЗ регуляторного впливу
проєкту рішення Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»